O nás

2. novembra roku pána 2012 sme v Liptovskom Mikuláši otvorili kamennú predajňu s prírodnou kozmetikou. Priznám sa, že sme o prírodnej kozmetike nemali skoro žiadne vedomosti, ale časom nás premohlo nadšenie a začali sme sa intenzívne vzdelávať.  Prírodná kozmetika si nás získala svojimi účinkami na pokožku / je to až neuveriteľné ako sa pokožka môže zmeniť k lepšiemu/ a svojou nevtieravou podmanivou vôňou.

Vďaka našim dodávateľom sme sa začali čoraz viac ponárať do tejto nazvime to alchýmie, oprášili a doplnili sme si vedomosti z toľko nenávideného predmetu v škole z chémie. Zoznamovali sme sa so všakovakými rastlinkami a bylinkami / poviem vám úprimne ma prekvapilo, že ich je toľko a ešte navyše s takými blahodárnymi účinkami/. Zodpovedne sme všetky výrobky najskôr odskúšali na sebe / mimochodom robíme to doteraz a s veľkou radosťou/. Skrátka príroda je neskutočne zázračná. Ešte neovládame všetko, ale určite vieme čo môže a čo v žiadnom prípade nesmie takáto kozmetika obsahovať, dokonca vieme čítať, nielenže čítať, mi aj rozumieme tým veciam ingrediens po slovensky zloženie.

Práve na základe týchto našich poznatkov pre vás vyberáme tie najlepšie výrobky, snažíme sa o to aby boli pre každého aj cenovo dostupné, aj keď žena je tvor od prírody márnotratný /teraz so mnou súhlasia určite všetci páni/, ale nebojte sa po nákupe v našom eshope vám určite zostanú peniažky aj na ostatné radosti. A tak sme tu pre vás s našich eshopom, v ponuke máme výrobky, ktoré si vo vašej kúpeľni /a verím tomu, že aj v srdci / určite nájdu svoje miesto.

Bolo by načase sa aj predstaviť, volám sa Katarína a starám sa v podstate o všetko, objednávam, oceňujem, balím a posielam. V prípade akýchkoľvek otázok ma môžete kontaktovať, rada vám poradím / kedže už mám nejaké tie skúsenosti/ s výberom toho najvhodnejšieho pre vašu pokožku.
No ale dosť bolo rečí, nech sa páči nakupovať, preklikajte sa kľudne cez všetky kategórie vyberte si všetko čo potrebujete. Ja vám to potom starostlivo zabalím a pošlem tou našou slovenskou poštou až k vám domov.

Príjemné nakupovanie zo srdca želáme.